نظرات و پیشنهادات سامانه هواداری

هدف اصلی سامانه هواداری تعامل با هواداران باشگاه سپاهان است سامانه هواداری این امکان را فراهم کرده هواداران بتوانند نظرات و پیشنهادات خود را در این سامانه ثبت کنند. سامانه پاسخ هر نظر و پیشنهاد را به مخاطب ارسال می کند. توجه داشته باشید برای ثبت نظر و پیشنهاد حتما باید در سامانه ثبت نام کنید.

جهت ارسال نظرات و پیشنهادات وارد اکانت خود شوید! ورود

سامانه هواداری سپاهان به نام سپاهان فن کلاب امور هواداری باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، برای ارائه خدمات بهتر و سازماندهی شده به هواداران باشگاه سپاهان  توسعه و راه اندازی شده است.

هدف اصلی این سامانه هواداری باشگاه سپاهان تعامل بیشتر باشگاه سپاهان با هواداران خود می باشد فعالیت هایی که هواداران می توانند در این سامانه انجام دهند شامل امتیازدهی کاربران، تکمیل فرم اعزام هوادار، صدور کارت هواداری، قرعه کشی، مسابقه، خدمات پرداخت میباشد.توجه کنید هوادار باید برای دسترسی به فعالیت های سامانه هواداری در صفحه ثبت نام هوادار ثبت نام کنند. همچنین هوادار می تواند گالری ویدیو سامانه هواداری و گالری تصاویر باشگاه سپاهان را در این سامانه دنبال کنند  و از اخبار روز باشگاه مطلع شوند.

امتیازدهی به هواداران باشگاه سپاهان یکی از هدف های اصلی سامانه هواداری باشگاه فولاد مبارکه سپاهان  است، در سامانه هواداری سپاهان فن کلاب هوادارن می توانند بابت فعالیت هایی که داخل سایت انجام می دهند امتیاز بگیرند. و نظرات و پیشنهادات خود را ثبت کنند

سامانه هواداری سپاهان فن کلاب امکان انجام خدمات پرداخت زیر را برای هواداران فراهم کرده است.

خرید شارژ مستقیم برای اپراتور ایرانسل، همراه اول و رایتل
خرید کارت شارژ برای تمام اپراتورها
پرداخت قبض آب، برق، گاز، تلفن، جریمه راهنمایی و رانندگی و …
خرید بسته اینترنت برای اپراتور ایرانسل، همراه اول و رایت

امتیازدهی به هواداران در سامانه هواداری باشگاه سپاهان به شرح زیر است: 

ثبت نام در سامانه هواداری سپاهان فن کلاب ۵۰۰ امتیاز
شرکت در کلاس ها و کارگاه های آموزشی هر کلاس ۲۰۰ امتیاز
اشتراک گذاری محتوا ۲۰۰ امتیاز (هوادار می تواند پست های اخبار باشگاه سپاهان را از طریق شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارد و امتیاز کسب کند)
مشاهده ویدیو ۱۰۰ امتیاز (هوادار می تواند هر ویدیو های اخبار باشگاه سپاهان را مشاهده و امتیاز کسب کند ویدویو ها در بخش اخبار باشگاه شامل امتیاز می باشد)
پیروز شدن در مسابقات ۲۰۰ امتیاز
کامنت و پسندیدن مطالب ۲۰۰ امتیاز

هواداران باشگاه سپاهان