دوره های آموزشی سامانه هواداری

در سامانه هواداری باشگاه سپاهان امکان برگزاری وبینار به صورت آنلاین و آفلاین در غالب کارگاه و کلاس ها و دوره های آموزشی وجود دارد .بعد از اتمام هر دوره از هوادار آزمون گرفته می شود و هوادار می تواند نمره و امتیاز کسب کند و در نهایت گواهینامه مربوط به دوره های آموزشی را کسب کند.توجه کنید برای شرکت در دوره های آموزشی سامانه هواداری سپاهان در سایت ثبت نام کنید

سامانه هواداری سپاهان به نام سپاهان فن کلاب امور هواداری باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، برای ارائه خدمات بهتر و سازماندهی شده به هواداران باشگاه سپاهان  توسعه و راه اندازی شده است.

هدف اصلی این سامانه هواداری باشگاه سپاهان تعامل بیشتر باشگاه سپاهان با هواداران خود می باشد فعالیت هایی که هواداران می توانند در این سامانه انجام دهند شامل امتیازدهی کاربران، تکمیل فرم اعزام هوادار، صدور کارت هواداری، قرعه کشی، مسابقه، خدمات پرداخت و همچنین شرکت در دوره های آموزشی سامانه هواداری سپاهانمیباشد.توجه کنید هوادار باید برای دسترسی به فعالیت های سامانه هواداری در صفحه ثبت نام هوادار ثبت نام کنند. همچنین هوادار می تواند گالری ویدیو سامانه هواداری و گالری تصاویر را در این سامانه دنبال کنند  و از اخبار روز باشگاه مطلع شوند.

امتیازدهی به هواداران باشگاه سپاهان یکی از هدف های اصلی سامانه هواداری باشگاه فولاد مبارکه سپاهان سپاهان فن کلاب است، در سامانه هواداری سپاهان فن کلاب هوادارن می توانند بابت فعالیت هایی که داخل سایت انجام می دهند امتیاز بگیرند.

سامانه هواداری سپاهان فن کلاب امکان انجام خدمات پرداخت زیر را برای هواداران فراهم کرده است.

  • خرید شارژ مستقیم برای اپراتور ایرانسل، همراه اول و رایتل
  • خرید کارت شارژ برای تمام اپراتورها
  • پرداخت قبض آب، برق، گاز، تلفن، جریمه راهنمایی و رانندگی و …
  • خرید بسته اینترنت برای اپراتور ایرانسل، همراه اول و رایت

امتیازدهی به هواداران در سامانه هواداری باشگاه سپاهان به شرح زیر است: 

  1. ثبت نام در سامانه هواداری سپاهان فن کلاب ۵۰۰ امتیاز
  2. شرکت در کلاس ها و کارگاه های آموزشی هر کلاس ۲۰۰ امتیاز
  3. اشتراک گذاری محتوا ۲۰۰ امتیاز (هوادار می تواند پست های اخبار باشگاه سپاهان را از طریق شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارد و امتیاز کسب کند)
  4. مشاهده ویدیو ۱۰۰ امتیاز (هوادار می تواند هر ویدیو های اخبار باشگاه سپاهان را مشاهده و امتیاز کسب کند ویدویو ها در بخش اخبار باشگاه شامل امتیاز می باشد)
  5. پیروز شدن در مسابقات ۲۰۰ امتیاز
  6. کامنت و پسندیدن مطالب ۲۰۰ امتیاز و شرکت در دوره های