پنل سامانه هواداری

هوادار گرامی برای مشاهده این بخش لطفا ابتدا وارد شوید.

در پنل کاربری سامانه هواداری باشگاه سپاهان هوادار می تواند مشخصات خود را در تب اول مشاهده کند این مشخصات شامل (نام کاربری، نام، نام خانوادگی، ایمیل،کدملی، سطح تحصیلات، مهارت، جنسیت) می باشد. در تب بعدی ویرایش اطلاعات کاربری سامانه هواداری وجود دارد هوادار می تواند تمام مشخصاتی که در زمان ثبت نام وارد کرده است را ویرایش کرده و ذخیره تغییرات را بزند تا مشخصات جدید در پنل سامانه هوادری ثبت شود. در تب سوم هوادار می تواند رمز عبور وارد شده هنگام ثبت نام در پنل سامانه هوادری را به رمز جدید تغییر دهد. در تب چهارم خرید اشتراک هوادار میتواند اشتراک حساب خود را از برنزی به نقره ای و طلایی در پنل سامانه هوادری تغییر دهد و از امکانات ویژه ای اشتراک نقره ای و طلایی در پنل سامانه هواداری خود استفاده کند.

Edit Content
Edit Content
شما دسترسی کافی برای ویرایش حساب کاربری را ندارید.
Edit Content
شما دسترسی کافی برای ویرایش حساب کاربری را ندارید.
Edit Content

ثبت نام اکانت جدید

سطح اشتراک خود را انتخاب کنید

در پنل سامانه هواداری هوادارن می توانند مشخصات خود رامشاهده و ویرایش کنند و اشتراک خود را ارتقا دهند .  

سامانه هواداری سپاهان به نام سپاهان فن کلاب امور هواداری باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، برای ارائه خدمات بهتر و سازماندهی شده به هواداران باشگاه سپاهان  توسعه و راه اندازی شده است.

هدف اصلی این سامانه هواداری باشگاه سپاهان تعامل بیشتر باشگاه سپاهان با هواداران خود می باشد فعالیت هایی که هواداران می توانند در این سامانه انجام دهند شامل امتیازدهی کاربران، تکمیل فرم اعزام هوادار، صدور کارت هواداری، قرعه کشی، مسابقه، خدمات پرداخت میباشد.توجه کنید هوادار باید برای دسترسی به فعالیت های سامانه هواداری در صفحه ثبت نام هوادار ثبت نام کند و در پنل سامانه هواداری اطلاعات خود را مشاهده کنند. همچنین هوادار می تواند گالری ویدیو سامانه هواداری و گالری تصاویر باشگاه سپاهان را در این سامانه دنبال کنند  و از اخبار روز باشگاه مطلع شوند.

امتیازدهی به هواداران باشگاه سپاهان یکی از هدف های اصلی سامانه هواداری باشگاه فولاد مبارکه سپاهان سپاهان فن کلاب است، در سامانه هواداری سپاهان فن کلاب بعد از ورود در پنل سامانه هواداری هوادارن می توانند بابت فعالیت هایی که داخل سایت انجام می دهند امتیاز بگیرند.

کاربران میتوانند سپاهان فن کلاب امکان انجام خدمات پرداخت زیر را برای هواداران فراهم کرده است.

  • خرید شارژ مستقیم برای اپراتور ایرانسل، همراه اول و رایتل
  • خرید کارت شارژ برای تمام اپراتورها
  • پرداخت قبض آب، برق، گاز، تلفن، جریمه راهنمایی و رانندگی و …
  • خرید بسته اینترنت برای اپراتور ایرانسل، همراه اول و رایت

امتیازدهی به هواداران در سامانه هواداری باشگاه سپاهان به شرح زیر است: 

  1. ثبت نام در سامانه هواداری سپاهان فن کلاب ۵۰۰ امتیاز
  2. شرکت در کلاس ها و کارگاه های آموزشی هر کلاس ۲۰۰ امتیاز
  3. اشتراک گذاری محتوا ۲۰۰ امتیاز (هوادار می تواند پست های اخبار باشگاه سپاهان را از طریق شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارد و امتیاز کسب کند)
  4. مشاهده ویدیو ۱۰۰ امتیاز (هوادار می تواند هر ویدیو های اخبار باشگاه سپاهان را مشاهده و امتیاز کسب کند ویدویو ها در بخش اخبار باشگاه شامل امتیاز می باشد)
  5. پیروز شدن در مسابقات ۲۰۰ امتیاز
  6. کامنت و پسندیدن مطالب ۲۰۰ امتیازدر 
بازیکنان باشگاه سپاهان