دبل سجاد در دیدار مرگ و زندگی/ تعویض‌های محرم نتیجه را تعیین کرد

جدال تیم‌های‌ فوتبال فولاد مبارکه سپاهان ایران و‌ پاختاکور ازبکستان با برتری شاگردان محرم نویدکیا خاتمه یافت.

به گزارش امور هواداری باشگاه فولادمبارکه سپاهان و به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، از ساعت ۲۱:۴۵ امشب جمعه دوم اردیبهشت‌‌ماه سال ۱۴۰۱ در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان ایران و پاختاکور ازبکستان در ورزشگاه ملک‌ عبدالله شهر بُریده عربستان به مصاف یکدیگر رفتند.
دو تیم که برای کسب سه امتیاز وارد زمین شده بودند در نیمه نخست سعی در گشودن دروازه یکدیگر داشتند که دروازه‌بانان دو‌ تیم مانع ثبت گل در این نیمه شدند و نیمه نخست بدون گل مساوی خاتمه یافت.
در نیمه دوم این دیدار محرم نویدکیا سرمربی فولاد مبارکه سپاهان ایران سجاد شهباز‌راده و میلاد جهانی را به میدان فرستاد تا روند تهاجمی تیم خود را تقویت کند.

در دقیقه ۷۶ سجاد شهباز‌زاده روی ارسال میلاد جهانی دروازه پاختاکور را کشود تا سپاهان تیم برتر میدان باشد.

برتری سپاهان سه دقیقه بیشتر دوام نداشت و در دقیقه ۷۹ توپ ارسالی به محوطه جریمه سپاهان با دخالت بازیکنان حریف پس از برخورد به مدافعان سپاهان وارد دروازه سپاهان ایران شد تا نتیجه این دیدار ۱ بر ۱ مساوی شود.

در ادامه نیمه دوم تلاش‌ دو تیم برای برتری در این دیدار بی نتیجه ماند تا در وقت‌های اضافه نیمه دوم سجاد شهباز‌زاده روی ارسال دقیق رضا میرزایی بار دیگر دروازه پاختاکور را باز کرد تا سپاهان با دبل سجاد شهباززاده برنده این دیدار حساس باشد.

دیدگاهتان را بنویسید